Groove Set & CziLa Squad

Skład: 

Krystian Jaworz - piano, Paweł Kluba - bas, Michał Peiker - perkusja
Sylvia stańczyk - voc

Data: 
czwartek, 19 listopad, 2015 - 21:00
Cena:
20/15 PLN

Groove Set & CziLa Squad

Zespół Groove Set tworzą trzej małopolscy muzycy. Pianista - Krysian Jaworz, basita - Paweł Kluba i perkusista - Michał Peiker.

Trio prezentuje kompozycje własne w stylistyce jazzowej i około jazzowej. Śpiewne i melodyjne tematy podparte finezyjną rytmizacją tworzą specyficzny dla zespołu groove i brzmienie.  Groove set to autorski projekt muzyków od lat występujących ze sobą pod wieloma banderami, co w przypadku muzyki po części  improwizowanej jest gwarancją harmonijnego współbrzmienia.

https://www.youtube.com/watch?v=jjeAicHlEbI

( Po przerwie skład muzyków zostanie wzbogacony)

CziLa  Squad to projekt wyżej wymienionych artystów wraz z wokalistką Sylwią Stańczyk. Od lat wspólnie spotykający się muzycy w różnych projektach muzycznych stworzyli propozycję muzyki autorskiej, składającej głównie z kompozycji Krystiana Jaworza do tekstów Sylwii Stańczyk. Specyficzne i jedyne w swoim rodzaju melodie oscylujące pomiędzy smooth jazzem i acid jazzem natchnione zdrowym górskim powietrzem, oraz czystą przyjaźnią pomiędzy muzykami stworzyły oryginalne brzmienie a piosenki zyskały nowe znaczenie i przekaz. Wśród utworów znajdują się również kompozycje Sylwii Stańczyk występującej na krakowskiej scenie od wielu lat.

https://www.youtube.com/watch?v=h8l8iHiOOi4