Magda Bożyk z zespołem

Skład: 

Magda Bożyk – wokalistka, autorka tekstów i muzyki

Łukasz Aksamit – gitary

Jarema Pogwizd – instrumenty klawiszowe

Radek Kopeć – bas

Michał Tincel – perkusja

gościnnie:

Władysław Grochot - trąbka

Data: 
czwartek, 8 grudzień, 2016 - 21:00
Cena:
20/15 PLN

Formację tworzy grupa młodych ludzi, przepełnionych energią i pasją, którą zarażają każdego, kto ich usłyszy. Muzyka, którą proponują, to fuzja jazzu, emocji bluesowych, funky i soul. To, co odróżnia Magdę Bożyk z jej zespołem od większości obecnych na polskim rynku muzycznym wykonawców, to naturalność, niechęć do narzucania się ze swoją sztuką, piękno i spokój dźwięków, które same zachęcają odbiorców do wzięcia udziału w tej niezwykłej przyjemności, jaką jest ich koncert na żywo.
Wystąpiła na wielu scenach krajowych, m. in. kilkakrotnie w Piwnicy Pod Baranami, w Jazz Clubie U Muniaka, Jazz Clubie U Louisa czy Jazz Clubie Chicago w Krakowie, na Międzynarodowych Nocach Jazzowych w Świdnicy, w katowickim Old Timer’s Garage, w Przechowalni w Łodzi, w Jazz Kino w Zielonej Górze, w szczecińskiej Trafostacji i w Filharmonii Kaliskiej.
Byli gośćmi Teleexspressu, TVP Kraków, Wieczoru u Wojewódzkiego w TVN czy audycji Marka Niedźwieckiego w Radiowej Trójce. W grudniu 2015r. utwór Words z projektu Yearning pojawił się na płycie Marka Niedźwieckiego Smooth Jazz Cafe vol. 15, obok takich wykonawców jak Annie Lennox, Melody Gardot, Hanna Banaszak, Mietek Szcześniak, czy Kuba Badach.

https://www.youtube.com/watch?v=yXPst47XwK0
https://www.youtube.com/watch?v=xvQ4HL3nJmY
http://magdabozyk.com/pl/dzwieki