MIKSER & INSTRUMENTY

Skład: 

Mikołaj Mądrzyk (Mikser ) - rap, freestyle
Michał Rorat - instr. klawiszowe
Rafał Mazurczak - gitara
Sebastian Janik - saksofon
Grzegorz Włodarczyk - gitara basowa
Konrad Kubalski - perkusja

Data: 
czwartek, 12 marzec, 2015 - 21:00
Cena:
20/15 PLN

Konrad Kubalski (perkusja) – Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu.Swoją przygodę z perkusją rozpoczął w wieku 10 lat. Ukończył I stopień w Państwowej Szkole Muzycznej w Częstochowie, następnie rozpoczął prywatną naukę gry na zestawie perkusyjnym u boku Przemysława Smacznego i dr Adama Buczka. Brał udział w warsztatach perkusyjnych z Bennym Grebem (Niemcy), Cezarym Konradem i Tomkiem Łosowskim. Wraz z zespołem VERMONES ma za sobą takie festiwale jak: Open’ er Festival, Jarocin Festiwal (Red Bull Tourbus), OFF Plus Camera, koncert w radio Czwórka.Grzegorz Kowalczyk ( Bass)Przygodę z basem rozpoczął mając 17 lat. Ciągła nauka oraz Niezliczona liczba projektów w których brał udział, pozwala na elastyczność jak i swobodną grę w róźnych stylach muzycznych.

Rafał Mazurczak (gitara) - przygodę z gitarą rozpoczął w wieku 14 lat. Uczył się m.in od: Szymon Mika, Mike Moreno (USA), Bryan Baker (USA), uczestniczył w warsztatach jazzowo - bluesowych w Częstochowie w klasie Marka Raduli, warsztatach muzycznych z Kurt Rosenwinkel (USA), oraz warsztatach muzycznych z Nelson Veras (USA).Grał w zespołach m.in Niceness (laureat Fama 2008 i Rock'n Roll Music Festival), Monopauza. Sebastian Janik (saksofon) – Absolwent Szkoły Muzycznej II st. w Częstochowie, obecnie student Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, udzielający się w wielu projektach artystycznych jako muzyk sesyjny. Brał udział w ogólnopolskich i międzynarodowych warsztatach muzycznych prowadzonych przez najwybitniejszych wykładowców Europy w zakresie muzyki Jazzowej i Estradowej.Współpracował m.in. z Teatrem im. Adama Mickiewicza w Częstochowie jak również takimi Muzykami jak: Marcin Pospieszalski, Mateusz Pospieszalski, Zbigniew Wodecki, Frank Parker . 

Michał Rorat (piano/synth) - Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na Wydziale Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej.Muzyk sesyjny, Kompozytor, Producent. Akompaniator Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie. Udzielający się w wielu projektach artystycznych Swobodnie poruszający się w każdej stylistyce muzycznej. Zainteresowanie jakie wzbudzał swoją grą na koncertach, zrodziło inicjatywę której efektem jest jego solowa płyta pt."Świeżo Malowane" wydana w listopadzie 2011 roku. W maju oraz w czerwcu 2014, wystąpił na Sopot Top Trendy Festival oraz na KFPP w Opolu.Współpracował m.in z Teatrem im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, z rodziną Pospieszalskich, Zbigniewem Wodeckim, Piotrem Machalicą, Olkiem Klepaczem, Muńkiem Staszczykiem oraz Frankiem Parkerem.

A tak muzycy mówią o sobie: "Każdy z członków naszego zespołu jest z innego świata. To tak jakby wrzucić do kotła trochę jazz'u, funk'u, rapu, dodać cukru i kilku ostrych przypraw, a potem zalać to wódką i wymieszać. Nikt tak naprawdę nie wie co z tego wyjdzie. I to jest nasz największy atut. Ekipy, którą tworzymy nie da się zaszufladkować, czy upchnąć pod jakąś definicję. Mimo różnic jakie mieszkają w każdym z nas, umiemy stworzyć muzyczny organizm, który funkcjonuje naprawdę dobrze. Mózg jaki pracuje w tym "muzycznym ciele" potrafi niejedno. Trzeba nam dać tylko trochę czasu."