PF TRIO

Skład: 

P.Florczak-sax, M.Kapczuk-db, S.Kuchczynski-dr

Data: 
piątek, 27 lipiec, 2012 - 21:30
Cena:
15/10 PLN

Sebastian Kuchczynski - perkusista, absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Stypendysta University of Louisville, Kentucky, USA 2007. Zdobywca nagrody solowej w kategorii Open oraz nagrody specjalnej za Największy Talent Festiwalu na „I’st Tarnów Jazz Contest 2008″.

 

Przemysław Florczak - Absolwent Instytutu Jazzu AM w Katowicach w klasie saksofonu prof. Jerzego Jarosika. W 2004 r. został zdobywcą I miejsca na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Standardów Jazzowych w Siedlcach oraz I miejsca na Krokus Jazz Festiwal w Jeleniej Górze. W 2005 r. otrzymał nagrodę dla najlepszego solisty jazzowego w konkursie Jazzowe Nadzieje Warszawy, a w 2007 r. wraz z zespołem Patrycjusz Gruszecki Quintet został laureatem I miejsca na Krokus Jazz Festiwal.

 

Michał Kapczuk – kontrabasista, gitarzysta basowy. Absolwent Wydziału Jazzu w ZPSM w Warszawie na ul. Bednarskiej oraz Akademi Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Współtworzy wiele projektów muzycznych o różnorodnych stylistykach (jazz, pop, rock) oraz działa jako sideman.