Groove Set & CziLa Squad

Skład: 

Sylwia Stańczyk - wokal
Krystian Jaworz - fortepian,
Paweł Kluba - bas,
Michał Peiker - perkusja

Data: 
czwartek, 18 styczeń, 2018 - 21:00
Cena:
20/15 PLN

Groove Set & CziLa Squad
Zespół Groove Set tworzą trzej małopolscy muzycy. Pianista - Krysian Jaworz, basita - Paweł Kluba i perkusista - Michał Peiker. 
Trio prezentuje kompozycje własne w stylistyce jazzowej i około jazzowej. Śpiewne i melodyjne tematy podparte finezyjną rytmizacją tworzą specyficzny dla zespołu groove i brzmienie.  Groove set to autorski projekt muzyków od lat występujących ze sobą pod wieloma banderami, co w przypadku muzyki po części improwizowanej jest gwarancją harmonijnego współbrzmienia.
 
https://www.youtube.com/watch?v=Llk2U9uHaZw
 
 
CziLa  Squad to projekt wyżej wymienionych artystów wraz z wokalistką Sylwią Stańczyk. Od lat wspólnie spotykający się muzycy w różnych projektach muzycznych stworzyli propozycję muzyki autorskiej, składającej głównie z kompozycji Krystiana Jaworza do tekstów Sylwii Stańczyk. Specyficzne i jedyne w swoim rodzaju melodie oscylujące pomiędzy smooth jazzem i acid jazzem natchnione zdrowym górskim powietrzem, oraz czystą przyjaźnią pomiędzy muzykami stworzyły oryginalne brzmienie a piosenki 
zyskały nowe znaczenie i przekaz. Wśród utworów znajdują się również kompozycje Sylwii Stańczyk występującej na krakowskiej scenie od wielu lat.
 
https://www.youtube.com/watch?v=h8l8iHiOOi4

https://www.youtube.com/watch?v=pP3f9y8GQJA